Dementujemy nieprawdzie informacje

Szanowni Działkowcy,

W ostatnim czasie pojawiły się nieprawdziwe informacje krążące na temat wydarzeń w naszym ROD, do których chcielibyśmy jasno i rzetelnie się odnieść. Zarząd ROD pragnie poinformować, że w Domu Działkowca odbyły się dwa spotkania z kandydatami na Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino.

Pierwsze z tych spotkań miało miejsce 25 marca 2024 roku, z inicjatywy Łukasza Markiewicza, który jest kandydatem do Rady Miasta i Gminy Gryfino. Spotkanie to zostało przez niego zorganizowane i opłacone, co potwierdza umowa wynajmu sali oraz dowód wpłaty dostępny do wglądu w biurze zarządu. Gościem tego spotkania była pani Magdalena Pieczyńska, kandydatka na urząd Burmistrza Miasta.

Natomiast drugie spotkanie, które odbyło się w Domu Działkowca 27 marca 2024 roku, zainicjowane zostało przez innego członka zarządu. Gościem tego spotkania był startujący na kolejną kadencję pan Mieczysław Sawaryn. Należy zaznaczyć, że to właśnie drugie spotkanie oczekuje na uregulowanie płatności za salę.

Zarząd ROD pragnie podkreślić, że nie przewiduje kolejnych spotkań z kandydatami na burmistrzów i radnych w naszym ROD. Mamy nadzieję, że niniejsze wyjaśnienie rozwieje wszelkie wątpliwości i zapewni klarowność w tej sprawie. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i wyjaśnienia dotyczące tych wydarzeń.

Z poważaniem

Zarząd ROD „Zielone Tarasy” w Gryfinie

You are currently viewing Dementujemy nieprawdzie informacje