Dzień Małego Działkowca 2023

W ramach uroczystości Dnia Działkowca 2023, serdecznie zapraszamy najmłodszych miłośników przyrody na wydarzenie – Dzień Małego Działkowca! Przygotowaliśmy dla Was program pełen atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie pełen uśmiechu i zabawy.

Data: 19 sierpnia 2023

Godzina: 11:00 – 13:00

Miejsce: teren przy Domu Działkowca ROD „Zielone Tarasy” w Gryfinie

Co Was czeka:

🐞 Animacje z Panią Biedronką: Wspólnie z Panią Biedronką będziecie uczestniczyć w interaktywnych zabawach.

🍌 Wizyta żywej maskotki Minionka: Przybycie kultowej postaci z filmów na pewno wzbudzi radość i uśmiech u wszystkich dzieci. Będziecie mieli okazję zrobić sobie zdjęcia i spędzić czas z sympatycznym Minionkiem.

🍦 Lody dla dzieci: Nic nie smakuje lepiej niż pyszne lody wśród ogrodowej zieleni!

🎈 Gry i konkurencje: Przygotowaliśmy wiele gier i konkurencji, które pozwolą Wam wykazać się zręcznością, kreatywnością i współpracą. Zabawy wesołe i pełne wyzwań czekają!

🎉 Bańki XXL i balonowe stwory: Wszystko będzie pełne kolorów i magii! Bańki mydlane w gigantycznych rozmiarach oraz balonowe stwory przeniosą Was w bajkowy świat.

Nie możemy się doczekać wspólnego spędzenia tego magicznego dnia w ogrodowej atmosferze. Zapewniamy, że nie zabraknie uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil. Wszystkich małych działkowców i ich rodziny serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Małego Działkowca!

Dzień Małego Działkowca 2023