Podsumowanie Dnia Małego Działkowca 2023

Organizowany już po raz drugi w ROD „Zielone Tarasy”, Dzień Małego Działkowca to wyjątkowe wydarzenie, które zyskuje coraz więcej sympatyków, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Również i tym razem impreza dostarczyła mnóstwo radości i zabawy uczestnikom.

Główną atrakcją były animacje z Panią Biedronką. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w interaktywnych zabawach, które dostarczyły mnóstwo rozrywki i śmiechu.

Kolejną niespodzianką był przyjazd żywej maskotki – Minionka. Ta kultowa postać z filmów wzbudziła ogromną radość u wszystkich dzieci. Maluchy miały możliwość zrobienia sobie zdjęć i spędzenia czasu z uroczym Minionkiem.

W trakcie wydarzenia organizatorzy przygotowali również wiele gier i konkurencji. Dzieci miały okazję wykazać się swoją zręcznością, kreatywnością i umiejętnością współpracy. Zabawy były pełne radości i wyzwań, co sprawiło, że wszyscy uczestnicy świetnie się bawili.

Na koniec, bańki mydlane w gigantycznych rozmiarach oraz balonowe stwory przeniosły uczestników w bajkowy świat pełen uroku i fantazji.

Mały Dzień Działkowca 2023 był z pewnością niezapomnianym wydarzeniem, które dostarczyło radości i uśmiechu wszystkim uczestnikom, niezależnie od wieku. To doskonały przykład tego, jak wspólna zabawa i radość mogą łączyć ludzi i tworzyć wyjątkowe wspomnienia.

You are currently viewing Podsumowanie Dnia Małego Działkowca 2023