Spotkania z ekspertami online

Zima to idealny czas na pogłębianie wiedzy na tematy ogrodnicze. Warto sięgać po fachową literaturę i czasopisma ogrodnicze, wyszukiwać interesujące zagadnienia na ogrodniczych stronach i forach internetowych (np. https://forumogrodnicze.info/), ale również brać udział w bezpłatnych mini-szkoleniach, które na dodatek można odbywać online, nie ruszając się z własnego fotela.

Dla przykładu, w każdy czwartek na profilu Mój Ogródek, mają miejsce spotkania z ekspertami. Każde z nich poświęcone jest innemu zagadnieniu ogrodniczemu. Tematem wydarzenia online, które odbędzie się 16 czerwca 2021r. o godz. 13:00 będzie „ABC choinki i świątecznych kwiatów”. Mgr inż. Agnieszka Waszak, architekt krajobrazu współpracująca z wydawnictwami „Działkowiec” i „Mój Ogródek”, odpowie na pytania widzów m.in. jak wybrać choinkę, jak o nią dbać i przedłużyć jej trwałość.

Pytania najlepiej zadać jeszcze przed spotkaniem – wystarczy je wpisać do komentarza pod postem promującym wydarzenie.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/4543871145648749


Z kolei jeśli jesteście Państwo zainteresowani domową uprawą kiełków i mikroliści, które są świetnym sposobem na własne warzywa w okresie zimowym, zachęcamy do dołączenia do webinaru pod patronatem czasopisma „Mój Ogródek” o tematyce „Kiełki i microgreens”, który odbędzie się online, 14 grudnia 2021r. o godz. 18:30.

W czasie spotkania eksperci odpowiedzą na pytania:
• Jakie są różnice między kiełkami a mikroliśćmi?
• Jakie gatunki nadają się do uprawy?
• Czy są zdrowe?
• Jak je wykorzystać?
• Jak zacząć własną uprawę w domu?
• Jakie mogą pojawić się problemy przy uprawie?
Podadzą także kilka przepisów kulinarnych na wykorzystanie kiełków.

Link do wydarzenia: https://wydawnictwo-237c2.gr8.com/

You are currently viewing Spotkania z ekspertami online